مسجد بهترین مکان برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی است

حجت الاسلام شکاری امام جماعت کانون و مسجد الزهرا (س) رحمت آباد یزد در مراسم افتتاحیه دومین رویداد فرهنگی هنری طراوت کانون های مساجد شهر حمیدیا گفت: رویداد فرهنگی هنری طراوت در فاز اول به مدت یک سال توسط ستاد هماهنگی کانون های مساجد و سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری استان انجام شد.

 

وی افزود: در سال گذشته کانون های محدودی در این طرح حضور داشتند که هم اکنون به 10 کانون افزایش داشته است و هر کانون نیز 40 نفر عضو را در این طرح ثبت نام کرده اند.

 

امام جماعت مسجد الزهرا (س)  رحمت آباد یزد بیان کرد: این جلسات باعث شده که به همفکری رسیده و حمایت خوبی در مساجد را داشته باشیم.

 

وی ادامه داد: هدف از اجرای این رویداد پیشرفت در کانون ها هستیم و معتقدیم هیچ کجا بهتر از مسجد برای فعالیت های فرهنگی و هنری نیست.

 

حجت الاسلام شکاری بیان کرد: فضای مسجد به ما آرامش را منتقل می کند و امیدواریم با حضور پرشور نوجوانان شاهد کاملتر شدن این رویداد باشیم.

 

وی گفت: هدف از این طرح این تنها اجرای کلاس نیست بلکه امیدواریم در پایان طرح شاهد تربیت نیرو و کادرسازی در کانون ها باشیم.

 

امام جماعت مسجد الزهرا (س) رحمت آباد یزد بیان کرد: اگر فرزندان ما به مسجد عادت کردند در بزرگی به سراغ مکان های دیگری غیر از مسجد نمی روند و اگر از مسجد جدا شویم نمی توانیم تربیت را به خوبی دنبال کنیم.